...a který hoří dlouho do tmy.
...a který hoří dlouho do tmy.
Informace o oddílu
Tábor
Vedoucí
Jak nás najít

Akce Lvíčat
Akce Pavoučků
Společné akce
Staří lvi
Ostatní o oddílu
Naše fotky
Plánované akce
Zpět na začátek
Všechny články [#]
Diskuze

Jak bodujeme, co vzít na výpravu, co na tábor
Najít se na fotkách
Přidat fotku nebo článek
174. výprava Pavoučků
417. výprava Lvíčat
408. výprava Lvíčat a 167. Pavoučků
407. výprava Lvíčat
166. výprava Pavoučků
Žádné akce

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2011

Web běží u
klfree.net


Vedoucí Lvíčat

VEDOUCÍ LVÍČAT

.

Miroslav Vykydal – Bahňák: Bahňák Zprvu zástupce vedoucího Lvíčat Miroslav Vykydal – Bahňák přišel do našeho oddílu v září 1995 z jiného oddílu našeho tábornického klubu. Postupně prošel oddílem jako řadový člen a po skončení činnosti coby dítko pracoval čtyři roky u Lvíčat jako vedoucí družiny. Tuto činnost ukončil kvůli studiu. Později se však k práci s dětmi vrátil, ovšem už ne k velkým chlapcům, ale jako vedoucí Pavoučků. I to se časem změnilo a jeden čas pracoval v obou seskupeních. V listopadu 2021 převzal od Tumaje vedení celého oddílu a v přímé práci s dětmi se věnuje Lvíčatům.

.

Jiří Tůma – Tumaj: Tumaj Byl v roce 1984 strůjcem založení oddílu Lvíčata sdružujícího tehdy chlapce pátých až devátých tříd, který vede bez přestávky po celou dobu jeho existence. V roce 2000 se ukázala nutnost založení družiny malých chlapců – Pavoučků, se kterými mu zpočátku pomáhali dva vedoucí. Po ukončení spolupráce této dvojice s oddílem vedl Tumaj vedle Lvíčat za vydatné pomoci dalších kamarádů i malé chlapce. Od září 2010 byla mezi dříve výhradně chlapecký oddíl pozvána děvčata. V tu dobu se zdálo, že se Tumaj bude muset částečně vzdát přímé práce s dětmi a jen koordinovat činnost velkých i malých, ale okolnosti jej naopak vrhly do víru organizování činnosti v obou seskupeních. V listopadu 2021 předal Tumaj vedení oddílu svému nástupci a od té doby se věnuje výhradně družině Pavoučků.

.

Petra Janková: Petra Do Lvíčat byla pozvána před dvěma lety a prošla jako instruktor družinou Pavoučků, ale také Lvíčat, to jak jí to dovolilo studium. V současnosti přes rok nemá čas, ale na tábor jezdila jako vedoucí Pavoučků, nyní jako proviantní náčelník.

.

Stanislav Lepič jun.: Standa Do oddílu začal chodit na konci roku 2006, kdy se zapojil do činnosti družiny malých dětí – Pavoučků od kterých později přešel ke Lvíčatům. Tam se stal dosti brzy výraznou osobností, což v posledním oddílovém roce svého působení jako řadového člena podtrhl suverénním prvenstvím v bodování jednotlivců. Vedení oddílu proto nabídlo Standovi post vedoucího družiny u velkých dětí navzdory tomu, že by ještě rok mohl být řadovým členem.

.

.

Anna Hacaperková: Anna Její kuchařské dovednosti známe již z dob dřívějších, a proto jsme jí při budování samostatné oddílové táborové základny v Nebřezinách nabídli spolupráci, kterou ráda přijala a která trvá od roku 1999.

.

Jiří Tůma – Katůma: Katůma Do oddílu přišel jako žák čtvrté třídy v září 1998 a po skončení základní školy přijal nabídku pracovat dál ve Lvíčatech jako vedoucí družiny. Po odchodu na vysokou školu s námi spolupracuje jako vedoucí na táboře a v průběhu oddílového roku příležitostně na dalších, vesměs velkých a důležitých akcích.

.

. Petra Vykydalová – Dumbo: Do Lvíčat byla pozvána v prosinci roku 2010 v souvislosti s rozšířením oddílu o děvčata. Volba vyzvat právě Dumbo ke spolupráci nebyla náhodná. Sedm let byla členkou oddílu Tuláci a po dokončení školní docházky pracovala jako instruktorka a později jako zdravotník na letním táboře v Borku u Žlutic, kam jezdíval před lety i náš oddíl. Po více než roční přestávce vyplněné mateřskými povinnostmi se Dumbo ke Lvíčatům vrátila.


Tumaj
2015-02-13
počet zobrazení: 2195
Fotky
Tumaj
Tumaj
Bahňák
Bahňák
Petra
Petra
Standa
Standa
Anička
Anička
Katůma
Katůma
Trolejbus
Trolejbus
Hluk
Hluk
Mája
Mája

[Promítnout fotky]
Související články
Související soubory
Přihláška.zipPřihláška
Komentáře k článku
3.7.2020 22:15 ZAP (neověřeno)


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0