...do notýsku...
...do notýsku...
Informace o oddílu
Tábor
Vedoucí
Jak nás najít

Akce Lvíčat
Akce Pavoučků
Společné akce
Staří lvi
Ostatní o oddílu
Naše fotky
Plánované akce
Zpět na začátek
Všechny články [#]
Diskuze

Jak bodujeme, co vzít na výpravu, co na tábor
Najít se na fotkách
Přidat fotku nebo článek
398. výprava Lvíčat a 159. Pavoučků
397. výprava Lvíčat
396. výprava Lvíčat
395. výprava Lvíčat
394. výprava Lvíčat
406. výprava Lvíčat
26.10.2019 9:45 - 30.10.2019 16:56
Čtvrtletní výpravu Lvíčat zahájíme u autobusové zastávky Kladno, Zimní stadion, přesněji naproti pokladen zimního stadionu, kde naložíme batohy. Na zastávku autobusu stejného názvu, pod křižovatku v ulici Petra Bezruče, se po pěti dnech vrátíme.

166. výprava Pavoučků
09.11.2019 8:15 - 09.11.2019 17:30
V říjnu nám pršelo, snad nám podzim přinese příjemnější počasí a dovolí nám vydat se do lesa někam za Kladno. Sraz i závěr výpravy je v Rozdělově u kostela.

407. výprava Lvíčat
16.11.2019 8:17 - 16.11.2019 17:30
I starší členové našeho oddílu se listopadu vydají do lesa za nejednou zábavou. Sraz i konec je ve stanovený čas u rozdělovského kostela.


Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2011

Web běží u
klfree.net


Vedoucí Lvíčat

VEDOUCÍ LVÍČAT

Jiří Tůma – Tumaj: Tumaj Byl v roce 1984 strůjcem založení oddílu Lvíčata sdružujícího tehdy chlapce pátých až devátých tříd, který vede bez přestávky po celou dobu jeho existence. V roce 2000 se ukázala nutnost založení družiny malých chlapců – Pavoučků, se kterými mu zpočátku pomáhali dva vedoucí. Po ukončení spolupráce této dvojice s oddílem vede Tumaj vedle Lvíčat za vydatné pomoci dalších kamarádů i malé chlapce. Od září 2010 byla mezi dříve výhradně chlapecký oddíl pozvána děvčata. V tu dobu se zdálo, že se Tumaj bude muset částečně vzdát přímé práce s dětmi a jen koordinovat činnost velkých i malých, ale okolnosti jej naopak vrhly do víru organizování činnosti v obou seskupeních.

.

Miroslav Vykydal – Bahňák: Bahňák Zástupcem vedoucího Lvíčat je Miroslav Vykydal – Bahňák, který přišel do oddílu v září 1995 z jiného oddílu našeho tábornického klubu. Postupně prošel oddílem jako řadový člen a po skončení činnosti coby dítko pracoval čtyři roky u Lvíčat jako vedoucí družiny. Tuto činnost ukončil kvůli studiu. Později se však k práci s dětmi vrátil, ovšem už ne k velkým chlapcům, ale jako vedoucí Pavoučků. I to se časem změnilo a jeden čas pracoval v obou seskupeních. Nyní se věnuje především velkým, tedy Lvíčatům.

.

.

Petra Janková: Petra Do Lvíčat byla pozvána před dvěma lety a prošla jako instruktor družinou Pavoučků, ale také Lvíčat, to jak jí to dovolilo studium. V současnosti přes rok nemá čas, ale na tábor jezdila jako vedoucí Pavoučků, nyní jako proviantní náčelník.

.

Stanislav Lepič jun.: Standa Do oddílu začal chodit na konci roku 2006, kdy se zapojil do činnosti družiny malých dětí – Pavoučků od kterých později přešel ke Lvíčatům. Tam se stal dosti brzy výraznou osobností, což v posledním oddílovém roce svého působení jako řadového člena podtrhl suverénním prvenstvím v bodování jednotlivců. Vedení oddílu proto nabídlo Standovi post vedoucího družiny u velkých dětí navzdory tomu, že by ještě rok mohl být řadovým členem.

.

.

Anna Hacaperková: Anna Její kuchařské dovednosti známe již z dob dřívějších, a proto jsme jí při budování samostatné oddílové táborové základny v Nebřezinách nabídli spolupráci, kterou ráda přijala a která trvá od roku 1999.

.

Jiří Tůma – Katůma: Katůma Do oddílu přišel jako žák čtvrté třídy v září 1998 a po skončení základní školy přijal nabídku pracovat dál ve Lvíčatech jako vedoucí družiny. Po odchodu na vysokou školu s námi spolupracuje jako vedoucí na táboře a v průběhu oddílového roku příležitostně na dalších, vesměs velkých a důležitých akcích.

.

. Petra Vykydalová – Dumbo: Do Lvíčat byla pozvána v prosinci roku 2010 v souvislosti s rozšířením oddílu o děvčata. Volba vyzvat právě Dumbo ke spolupráci nebyla náhodná. Sedm let byla členkou oddílu Tuláci a po dokončení školní docházky pracovala jako instruktorka a později jako zdravotník na letním táboře v Borku u Žlutic, kam jezdíval před lety i náš oddíl. Po více než roční přestávce vyplněné mateřskými povinnostmi se Dumbo ke Lvíčatům vrátila.


Tumaj
2015-02-13
počet zobrazení: 1527
Fotky
Tumaj
Tumaj
Bahňák
Bahňák
Petra
Petra
Standa
Standa
Anička
Anička
Katůma
Katůma
Trolejbus
Trolejbus
Hluk
Hluk
Mája
Mája

[Promítnout fotky]
Související články
Související soubory
Přihláška.zipPřihláška
Komentáře k článku


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0